Vítá Vás Podnájem U Zámku Ostrava-Polanka nad Odrou

Kontakt:
 
Podnájem U Zámku Ostrava-Polanka nad Odrou
 
Jaromíra Šamala 675/17, Ostrava-Polanka nad Odrou, PSČ: 725 25,
Moravskoslezský kraj,
ČESKÁ REPUBLIKA.
GSM: +420 608 758 481
Web: podnajemuzamkupolanka.sweb.cz
podnajemuzamkupolanka@seznam.cz
Skype: skycherubin
Aktuality:
V roce 2020 budeme realizovat tradiční/dlouhodobou spolupráci s našimi osvědčenými klienty dle rámcové rezervační dohody o zajištění bytových potřeb. Děkujeme Vám! :)


SRDEČNÉ PODĚKOVÁNÍ NÁLEŽÍ VŠEM LIDEM DOBRÉ VŮLE, KTEŘÍ S NÁMI SPOLUPRACUJÍ NA REALIZACI NAŠEHO SPOLEČNÉHO PROJEKTU: PŘEJEME VÁM KLIDNÉ VÁNOCE A PLNÉ BOŽÍ POŽEHNANÍ V ROCE 2020! "V" ! :) SMĚLE A SLUŠNĚ VPŘED PŘÁTELÉ! :)

Od počátku roku 2019 navazujeme na tradiční/dlouhodobou i krátkodobou spolupráci s našimi osvědčenými klienty dle rámcové rezervační dohody. Děkujeme Vám! :)


SRDEČNÉ PODĚKOVÁNÍ OPĚT NÁLEŽÍ VŠEM LIDEM DOBRÉ VŮLE, KTEŘÍ S NÁMI SPOLUPRACUJÍ NA REALIZACI NAŠEHO SPOLEČNÉHO PROJEKTU: PŘEJEME VÁM KLIDNÉ VÁNOCE A PLNÉ BOŽÍ POŽEHNANÍ V ROCE 2019! "V" ! :) SMĚLE A SLUŠNĚ VPŘED PŘÁTELÉ! :)

Od ledna 2018 pokračujeme v tradiční/dlouhodobé i krátkodobé spolupráci s našimi osvědčenými klienty dle rámcové rezervační dohody. Děkujeme! :)


SRDEČNÉ PODĚKOVÁNÍ OPĚT NÁLEŽÍ VŠEM LIDEM DOBRÉ VŮLE, KTEŘÍ S NÁMI SPOLUPRACUJÍ NA REALIZACI NAŠEHO SPOLEČNÉHO PROJEKTU: PŘEJEME VÁM VESELÉ VÁNOCE A PLNÉ BOŽÍ POŽEHNANÍ V ROCE 2018! "V" ! :) SMĚLE A SLUŠNĚ VPŘED PŘÁTELÉ! :)
Lednem 2017 nastupujeme opět cestu tradiční/dlouhodobé i krátkodobé spolupráce s našimi osvědčenými klienty dle rámcové rezervační dohody mj. pro české, slovenské a polské hosty. Děkujeme! :)


SRDEČNÉ PODĚKOVÁNÍ JAKO KAŽDÝ ROK VŠEM LIDEM DOBRÉ VŮLE, KTEŘÍ S NÁMI SPOLUPRACUJÍ NA REALIZACI NAŠEHO SPOLEČNÉHO PROJEKTU: PŘEJEME VÁM ŠŤASTNÉ/KLIDNÉ VÁNOCE A PLNÉ BOŽÍ POŽEHNANÍ V ROCE 2017! "V" ! :) SMĚLE A SLUŠNĚ VPŘED PŘÁTELÉ! :)
Od ledna 2016 nastupujeme opět cestu tradiční/dlouhodobé i krátkodobé spolupráce s našimi osvědčenými klienty dle rámcové rezervační dohody mj. pro české, slovenské a polské hosty. Děkujeme! :)


SRDEČNÉ PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ VŠEM LIDEM DOBRÉ VŮLE, KTEŘÍ S NÁMI SPOLUPRACUJÍ NA REALIZACI NAŠEHO SPOLEČNÉHO PROJEKTU: PŘEJEME VÁM VŠEM ŠŤASTNÉ-KLIDNÉ VÁNOCE A BOHEM POŽEHNANÝ ROK 2016! SMĚLE A SLUŠNĚ VPŘED PŘÁTELÉ! :)
Od ledna 2015 pokračujeme v osvědčené/dlouhodobé i krátkodobé spolupráci se stavebními firmami, občanskými sdruženími, zájmovými kluby a církvemi na podnájmech dle rámcové dohody mj. pro české, slovenské a polské hosty. Děkujeme! :)


SRDEČNÉ PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ VŠEM LIDEM DOBRÉ VŮLE, KTEŘÍ S NÁMI SPOLUPRACUJÍ NA REALIZACI NAŠEHO SPOLEČNÉHO PROJEKTU: PŘEJEME VÁM VŠEM ŠŤASTNÉ-KLIDNÉ VÁNOCE A BOHEM POŽEHNANÝ ROK 2015! SMĚLE A SLUŠNĚ VPŘED PŘÁTELÉ! :)Od ledna 2014 pokračujeme v osvědčené/dlouhodobé i krátkodobé spolupráci se stavebními firmami, občanskými sdruženími, zájmovými kluby a církvemi na podnájmech dle rámcové dohody mj. pro české, slovenské a polské hosty. Děkujeme! :)


DĚKUJEME VŠEM LIDEM DOBRÉ VŮLE, KTEŘÍ S NÁMI SPOLUPRACUJÍ NA REALIZACI NAŠEHO PROJEKTU A PŘEJEME VÁM VŠEM ŠŤASTNÉ-KLIDNÉ VÁNOCE A BOHEM POŽEHNANÝ ROK 2014! SMĚLE A SLUŠNĚ VPŘED PŘÁTELÉ! :)Od ledna 2013 navazujeme na osvědčenou spolupráci se stavebními firmami, občanskými sdruženími, zájmovými kluby a církvemi na krátkodobých podnájmech dle rámcové dohody mj. pro české, slovenské a polské hosty. Děkujeme! :)


DĚKUJEME VŠEM LIDEM DOBRÉ VŮLE, KTEŘÍ S NÁMI SPOLUPRACUJÍ NA REALIZACI NAŠEHO PROJEKTU A PŘEJEME VÁM VŠEM ŠŤASTNÉ-KLIDNÉ VÁNOCE A BOHEM POŽEHNANÝ ROK 2013! SMĚLE A SLUŠNĚ VPŘED PŘÁTELÉ! :)V lednu až prosinci 2012 pokračujeme ve spolupráci se stavebními firmami na krátkodobých podnájmech dle rámcové dohody mj. pro české, slovenské a polské zahraniční dělníky. Získali jsme velmi pozitivní zkušenosti s chováním věřících podnájemníků. Děkujeme! :)


DĚKUJEME VŠEM A PŘEJEME VÁM ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE, BOHEM POŽEHNANÝ ROK 2012! :)
V listopadu a prosinci 2011 realizujeme další kratší podnájmy.

V září a v říjnu 2011 jsme přivítali desítky zájemců o podnájem a zakončili jsme cílený průzkum trhu. V říjnu proběhly první kratší testovací smluvní vztahy.

12. září 2011 jsme spustili webové stránky "Podnájem U Zámku Ostrava-Polanka nad Odrou". Děkujeme Vám za Vaši přízeň a přejeme všem našim hostům, přátelům, známým hodně štěstíčka a Božího Požehnání! :).


Tuto stránku vytvořila společnost SKY-TECH v rámci projektu SKY Production v roce 2011. Všechna práva vyhrazena 2011-2020. Webové stránky se nejlépe zobrazují v kvalitních prohlížečích jako je Opera nebo starší Internet Explorer. Webmaster stránek : skydancer@seznam.cz